Zalany telefon

Twoje urządzenie miało kontakt w cieczą? Używałeś/-aś telefonu podczas deszczu, wpadł Ci do jeziora lub toalety? Zalany telefon to zmora wielu użytkowników.
Nawet jeśli odłożysz urządzenie na jakiś czas, włożysz je do miski z ryżem lub (lepiej tak nie rób) na kaloryfer to nie uchronisz urządzenia od postępującej wewnątrz korozji. Urządzenie może działać. Będzie działało nawet rok! To jak tykająca bomba, nigdy nie wiesz kiedy przestanie działać przez spalony układ. Zaśniedziała płyta główna jest do odratowania, ale tylko wtedy, gdy zgłosisz się do serwisu na czyszczenie. Zalany telefon wiąże się z ryzykiem jego trwałego uszkodzenia oraz utraty cennych danych. Nie zwlekaj i zgłoś się do naszego serwisu.

W naszym serwisie posiadamy profesjonalny sprzęt, mikroskop oraz kamerę, która pomoże oczyścić i naprawić Twój telefon. Pamiętaj, że nawet sprawne urządzenie może w środku korodować i doprowadzić do zwarcia. Zalany telefon wymaga profesjonalnego czyszczenia w serwisie GSM.

☛ Nie podłączaj zalanego urządzenia do prądu! Nawet jeśli producent gwarantuje wodoszczelność urządzenia, to nadal jest one narażone na korozję lub spięcie.