FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie wiem co się stało z urządzeniem, czy możecie to zdiagnozować?

Tak, jak najbardziej. Nawet jeśli urządzenie nie wykazuje żadnych oznak „życia”, możemy sprawdzić przyczynę. W przypadku dalszej naprawy urządzenia w naszym serwisie diagnoza jest bezpłatna.

Ile czasu trwa naprawa?

Większość napraw staramy się wykonać od ręki lub w ciągu jednego dnia (niektóre wyświetlacze potrzebują 24h, aby dobrze wysechł klej). Jeśli nie posiadamy na miejscu części, naprawa może się nieco wydłużyć (zwykle do 2-3 dni roboczych), ponieważ musimy ją zamówić. Możesz też przynieść telefon w dniu, gdy część do nas dotrze.

Czy naprawa zawsze jest na czas?

Rzadko, chociaż bywa, że diagnoza nie jest postawiona w 100%. Dzieje tak często z powodu „utajenia” przez klienta tego, co rzeczywiście stało się z telefonem. Zanim oddasz go do serwisu przypomnij sobie czy miał kontakt z cieczą lub ile razy upadł na ziemię. Wszystkie informacje pomogą postawić nam trafną diagnozę i naprawić sprzęt w terminie. Na opóźnienia może także wpływać dostarczenie części przez firmę kurierską.

Czy wystawiacie FV i współpracujecie B2B?

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami. Nie tylko serwisujemy telefony – możemy zająć się konfiguracją i naprawą wszelakiego sprzętu elektronicznego. Jesteśmy czynnymi płatnikami VAT, dlatego nie będzie problemu z „wrzuceniem” naszej współpracy w koszta. 😉

Nie mogę znaleźć ochrony na moje urządzenie, co robić?

Produkty są projektowane na realnych urządzeniach. Nasza oferta stale poszerza się o ochronę na kolejne telefony, tablety czy smartwache. Jeżeli jednak nie możesz znaleźć produktu przeznaczonego na swoje urządzenie, to skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, a na pewno pomożemy. Jeśli interesuje Cię produkt o niestandardowych wymiarach, wystarczy, że skorzystasz z kategorii “na wymiar” w naszym e-sklepie.

Czy poradzę sobie z montażem?

Nasze produkty są projektowane na realnych urządzeniach. Nasza oferta stale poszerza się o ochronę na kolejne telefony, tablety czy smartwache. Jeżeli jednak nie możesz znaleźć produktu przeznaczonego na swoje urządzenie, to skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, a na pewno pomożemy. Jeśli interesuje Cię produkt o niestandardowych wymiarach, wystarczy, że skorzystasz z kategorii “na wymiar” w naszym e-sklepie.

Czy folie wpływają na: czułość lub działanie ekranu, wyświetlanie barw, działanie WiFi, zasięg GSM/LTE, NFC, bezprzewodowe ładowanie?

Udostępniane przez nas produkty tworzone są z myślą o maksymalnej kompatybilności z urządzeniami, więc nie wpływają na wymienione wyżej funkcjonalności. Gwarantujemy pełną neutralność dla fal radiowych (WiFi, GSM/LTE, NFC). Przy korzystaniu z naszych produktów, nie pojawi się również spadek w wydajności bezprzewodowego ładowania. Dbamy o klarowną i jednolitą strukturę, aby wyświetlany obraz zachował swoje barwy, jasność i nasycenie.

Czy produkty 3mk będą kompatybilne z moim etui?

Tak, ale dla pewności podczas zakupy wybierz rodzaj przycięcia folii casefriendly.

Czy produkty 3mk są bezpieczne?

TAK! Dla ekranu i warstwy oleofobowej – producent przygotowywuje produkty w taki sposób, aby nie wpływały na działanie ani trwałość ekranu. Ich zadaniem jest ochrona. Są więc w 100% bezpieczne dla Twojego telefonu.
Dla środowiska – produkty 3mk otrzymały certyfikat RoHS. Oznacza to, że zostały wyprodukowane zgodnie z zachowaniem norm ochrony środowiska i są mu przyjazne.
Dla zdrowia – Produkty marki 3mk posiadają atest PZH. Świadczy to o tym, że produkty 3mk podczas wykorzystywania zgodnie z przeznaczeniem nie stanowią zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Mam wrażenie, że mój produkt jest mniejszy niż ekran telefonu, czy tak powinno być?

Telefony z zakrzywionym przednim panelem są nie lada wyzwaniem w kwestii zapewnienia jak najskuteczniejszej ochrony. Podczas projektowania ochrony na dany model telefonu przeprowadzamy szereg testów, aby znaleźć idealny balans pomiędzy chronioną powierzchnią, a odpornością na zadzieranie i odklejanie folii ochronnej.