O firmie

Najlepszy serwis
w Gdyni

Finaliści Orły GSM

Autoryzowany punkt sprzedaży

– Premium Mobile
– Lyca Mobile
– 3mk

Folie ochronne
na każde urządzenie

Wycinane i montowane na miejscu

Nowość!
Sklep internetowy

Zamów akcesoria
i folie ochronne

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować klientom satysfakcję z jakości naszych usług

20,000

Naprawionych urządzeń

17

lat doświadczenia

99%

Poziom satyfakcji

Od młodszego serwisanta
po własną firmę

W ciągu ostatniej dekady z sukcesem przeszkoliłem wielu serwisantów w Trójmieście pracując na kierowniczym stanowisku dla dwóch największych serwisów w woj. pomorskim. Cały czas chciałem się rozwijać, dlatego postanowiłem otworzyć własny serwis.

Pod marką Warsztat GSM działamy już o 4 lat, a w zeszłym roku otworzyliśmy sklep internetowy.

Nie zwlekaj i już dziś zleć nam naprawę swojego urządzenia!

Serwis GSM
Sklep internetowy

Opinie naszych klientów

W rzeczowym serwisie wymieniono mi pęknięty ekran w Huawei P Smart Pro. Uprzejmy Pan po uprzednim zamówieniu odpowiedniego wyświetlacza z szybką dokonał naprawy w bardzo szybko i sprawnie. Opinie wystawiam tydzień po wykonaniu usługi i nowy wyświetlacz działa rewelacyjnie. Obsługa miła i kompetentna. Cena nie była z kosmosu.

Paweł B.

opinia z Wizytówki Google

Profesjonalne podejście zarówno do klienta jak i usługi. Poprosiłem o wymianę taśmy FLEX w modelu OnePlus 8T, realizacja wraz z zamówieniem części (oryginał) zajęła 2dni, w czym sama wymiana kilka godzin (aby plecki zdążyły się równo przykleić potrzeba czasu). Koszt nie drogi w porównaniu z nowym telefonem przy obecnej inflacji 🙂 Zdecydowanie polecam, najlepszy serwis w Trójmieście, szeroki wybór części, czasu wykonania usługi oraz krótki czas realizacji usługi.

Dawid S.

opinia z Wizytówki Google

Choć nie zrealizowałem usługi (ta była awykonalna) to doceniam zaangażowanie serwisanta, jego dociekliwość, bardzo grzeczne i fachowe wyjaśnienia zagadnienia z jakim przyszedłem.

Krzysztof

opinia z Wizytówki Google

Profesjonalne podejście do klienta,szybka naprawa urządzenia oraz oferowana gwarancja naprawy. Z całego serca polecam warsztat GSM.😇

Sylwia M.

opinia z Wizytówki Google