Wymiana tylnej klapki iPhone

Pęknięta tylna szybka w iPhonie?
To nie problem!

Twój iPhone stracił swój dawny blask i ma uszkodzoną klapkę baterii? To dla Warsztat GSM żaden problem. Skontaktuj się z nami i umów dogodny termin naprawy. Twój telefon może znowu wyglądać jak nowy!

Cennik wymiany tylnej klapki (iPhone)

Czas realizacji od 1 do 2 dni roboczych (w zależności od aktualnej kolejki napraw).
* najniższa cena w ciągu 30 dni od momentu promocji. Promocja trwa od 20 marca 2024 r. do odwołania.


Najczęściej zadawane pytania


Zepsuta obudowa w iPhone – co robić?

Historia pokazała, że obudowy iPhone’ów od Apple były niezawodne, ale z debiutem iPhone’a 8 pojawił się nowy problem. Te modele zostały wyposażone w szklane tylne klapki, które choć estetycznie prezentują się wyjątkowo, to niestety są podatne na pęknięcia. Jeżeli Twój iPhone doświadczył niefortunnego wypadku i jego obudowa została uszkodzona, serdecznie zapraszamy Cię do Warsztat GSM. Zanim przystąpimy do naprawy, wykonamy dokładną diagnostykę, aby zweryfikować, czy konieczna jest także naprawa szkła aparatu oraz kamery w Twoim iPhonie.


Ile kosztuje wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie?

Jak już wspomnieliśmy, wymiana klapki wymaga specjalistycznego sprzętu i profesjonalnego doświadczenia. Powyżej przedstawiliśmy cennik wymiany tylnej klapki dla poszczególnych modeli marki Apple. Wspomniany koszt obejmuje budżet potrzebny zarówno na usługę, jak i nową klapkę.

Ile trwa naprawa klapki w iPhonie?

Naprawa tylnej klapki jest przeprowadzana z dużą dokładnością, gdyż pod pokrywą baterii umieszczone są delikatne elementy, które mogą być uszkodzone podczas ingerencji (np. taśma ekranu). Wymiana tylnego panelu w iPhonie jest procesem bardzo złożonym, z uwagi na charakterystykę tego telefonu (niezależnie od modelu). Tylny panel, będący integralną częścią obudowy, wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i wiedzy technicznej pracowników naszego Warsztatu GSM, by mógł być prawidłowo usunięty. Naprawa ta zajmuje kilka godzin, ale w zależności od kolejki zleceń trwa to od 1 do 2 dni roboczych.

Jaką mam pewność, że iPhone będzie działał po wymianie klapki?

Podczas wymiany klapki przeprowadzana jest diagnoza i test urządzenia. Sprawdzamy czy inne podzespoły nie uległy uszkodzeniu oraz czy wymiana pozwoli Ci się cieszyć w pełni możliwości urządzenia. Nie martw się, jeśli znajdziemy nieprawidłowości to skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia wyceny naprawy!

Ile trwa naprawa klapki w iPhonie?

Naprawa tylnej klapki jest przeprowadzana z dużą dokładnością, gdyż pod pokrywą baterii umieszczone są delikatne elementy, które mogą być uszkodzone podczas ingerencji (np. taśma ekranu czy taśma skanera odcisków palców). Wymiana tylnego panelu w iPhonie jest procesem bardzo złożonym, z uwagi na charakterystykę tego telefonu (niezależnie od modelu). Tylny panel, będący integralną częścią obudowy, wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i wiedzy technicznej pracowników naszego Warsztatu GSM, by mógł być prawidłowo usunięty. Naprawa ta zajmuje kilka godzin, ale w zależności od kolejki zleceń trwa to od 1 do 2 dni roboczych.